k2assetmanagement.pl | 49m2, do wynajęcia, Grzybowska 43a, Wola
17197
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17197,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
Category
mieszkania, Śródmieście, wolne, wynajem

Typ: 3

Rodzaj kuchni: otwarta

Minimalny okres najmu: 1 rok

Oferta dla: osób pracujących

Powierzchnia: 49m2

Piętro: 6

Stan klatki: bardzo dobry

Domofon: tak

Umeblowanie: częściowe

Ogrodzenie: tak

Ochrona: tak

Miejsce garażowe: tak

Dostępność: od zaraz

Cena:    PLN   5000 zł  + zaliczka na media

 

Do wynajęcia nowy, świeżo wykończony apartament w budynku Mennica Residence. W jego skład wchodzi aneks kuchenny, łazienka i przestronny salon dwie sypialnie główna w pełni urządzona, drugą można swobodnie zaaranżować na biuro, garderoba oraz balkon. Kuchnia i łazienka w pełni wyposażone. W lokalu zainstalowano klimatyzację.  

 

Apartament położony w unikalnej inwestycji o niezwykle ciekawej historii. Budynek Mennica Residence oddano do użytku w 2018 roku. Znajduje się na bliskiej Woli. W pobliżu stacja 2 linii metra Rondo ONZ , linie tramwajowe i autobusowe. Krótki spacer dzieli od kultowej hali Gwardii i Warsaw Spire. W związku z tym, że jest to ścisłe centrum można odnaleźć tu wiele restauracji oraz innych lokali handlowo-usługowych. Zaś historia i nowoczesność przenikają się wzajemnie.

 

Osoba kontaktowa: p. Monika 667 664 909