k2assetmanagement.pl | 36m2, do wynajęcia, Grzybowska 34a, Wola
17208
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17208,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
Category
mieszkania, Wola, wolne, wynajem

Typ: 1 z odgrodzoną sypialnią

Rodzaj kuchni: otwarta

Minimalny okres najmu: 1 rok

Oferta dla: osób pracujących

Powierzchnia: 36m2

Piętro: 2

Stan klatki: bardzo dobry

Domofon: tak

Umeblowanie: tak

Ogrodzenie: tak

Ochrona: tak

Dostępność: od zaraz

Cena:    PLN  3500  zł  + zaliczka na media

 

Do wynajęcia nowy, świeżo wykończony apartament w budynku Mennica Residence. W jego skład wchodzi aneks kuchenny, łazienka i przestronny salon z wydzieloną szklanymi panelami sypialnią oraz balkon. Kuchnia i łazienka w pełni wyposażone. Sypialnia wyposażona w rozkładane łózko które bardzo szybko można przeistoczyć funkcjonalne biurko.

 

Apartament położony w unikalnej inwestycji o niezwykle ciekawej historii. Budynek Mennica Residence oddano do użytku w 2018 roku. Znajduje się na bliskiej Woli. W pobliżu stacja 2 linii metra Rondo ONZ , linie tramwajowe i autobusowe. Krótki spacer dzieli od kultowej hali Gwardii i Warsaw Spire. W związku z tym, że jest to ścisłe centrum można odnaleźć tu wiele restauracji oraz innych lokali handlowo-usługowych. Zaś historia i nowoczesność przenikają się wzajemnie.

 

Osoba kontaktowa: p. Monika 667 664 909